25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #UT

Etiketim: #UT

Air Albania dhe Fakulteti i Ekonomisë UT, marrëveshje bashkëpunimi me fokus...

Fakulteti i Ekonomisë në Universitetin e Tiranës është një nga strukturat akademike e njohur për bashkëpunimin me bizneset në Shqipëri në përfitim të afrimit...

Bashkëpunimi me biznesin krijon mundësi bursash për studentët master FE-UT

Departamenti i Marketingut dhe Turizmit në Fakultetin e Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, ka zgjeruar bashkëpunimin me bizneset në vend duke krijuar mundësinë e financimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!