26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #Viene

Etiketim: #Viene

Bisedimet për marrëveshjen bërthamore të Iranit rinisin në Vienë mes tensioneve

Negociatat midis Iranit dhe fuqive botërore që synojnë shpëtimin e një marrëveshjeje bërthamore të 2015-ës po rifillojnë në Vienë sot pas një pauze disa...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!