Zbulohet “plagjiatura” e Ministres së Kulturës. A do kemi ministër të ri ?

Aktivisti Endri Shabani ka postuar në statusin e tij në Facebook një postim të Mirela Kumbaros, Ministres së Kulturës ku flitet për librat dhe seksin. Endri Shabani ka gjetur se ku është frymëzuar Kumbaro dhe e ka postuar atë me pretendimin se u hap edhe vendi i ri për ministër.
A do të kemi një ministër të ri ? /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here