Moderatorja më e preferuar është kjo.

Ori Nebiaj, prezantuesja bukuroshe e Top Channel u shpall moderatorja më e preferuar nga ndjekësit e Anabel Facebook. Konkursi u realizua mes moderatoreve të brezit të ri. Nebiaj kryesoi listën e të votuarave me 30% të votave, e ndjekur nga Dojna Mema me 25%, Fjoralba Ponari me 14% dhe Bieta Sulo me 8%. Klea Huta, Bora Zemani, Rudina Dembacaj, Orinda Huta dhe Bora Lati u votuan nën 5% secila. Ori Nebiaj është anagzhuar në televizion herët në Vizion Plus dhe më pas në News24, gjithashtu në politikë si zëdhënëse e Partisë Demokratike 2014-2015. Duket se natyra e saj gazmore dhe e ëmbël dhe njëkohësisht angazhimet e saj në kohë, e kanë ndihmuar të marrë votat e duhura për të qenë më e preferuara. Suksese Ori ! /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here