Eurolab sjell në Shqipëri Chandon Garden Spritz nga LVMH Group

Vjen në Shqipëri Chandon Garden Spritz, aperitivi i LVMH Group (Luis Vuitton Moët Hennessy Group). Chandon Garden Spritz është frymëzuar nga vizioni i Jean De Vogue. Që nga 1959, ai pa përtej të zakonshmes duke përzier kulturat për të krijuar vera me bulëza nga toka të ndryshme rreth e qark globit. Chandon Garden Spritz është një aperitiv i gatshëm, i përshtatshëm për festa. Ai konsumohet me ushqim elegant. I konsumuar i ftohtë të jep ndjesi freskuese dhe të zbret magjishëm në vreshtat e përzgjedhura.

LVMH Group është një nga grupet më të mëdha në botë, i cili ka marka të njohura në shumë kategori. Në kategorinë e pijeve alkoolike të cilësisë premium, LVMH Group, bashkë me Chandon Garden Spritz, mban në portofolin e markave Moët & Chandon, Hennessy, Belvedere, Dom Perignon, etj., me distributor ekskluziv Eurolab Internacional Grup në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni e Veriut dhe në shitje online në Mapo City.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here