Lela & Fevziu. A ngjajnë edhe me rroba plazhi?

Gazetarët Alfred Lela dhe Blendi Fevziu duken si vëllezër në një foto të bërë kohë më parë bashkë. Vera ka ardhur dhe secili prej tyre ka postuar foto me rroba plazhi. Si thoni, a ngjajnë? /mendimi.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here