Luksi ku jeton Rihana. Rezidenca mahnitëse në Londër

Rezidenca mahnitëse e Rihanna-s në Londër, ku këngëtarja kaloi dy vjet e gjysmë thuhet se është në shitje për 32 milionë pound. Në artikull ka janë foto të dekorit të bukur të rezidencës së Rihannas në Londër.

Prona me tetë dhoma gjumi e vendosur në St John’s Wood, ka pesë kate  me dhoma të dekoruara me kujdes dhe bukur dhe elegancë, një banjo si spa, si dhe një kopsht të madh. 

Shtëpia luksoze në Londër gjithashtu përmban parking të madh që mban deri në dhjetë makina, një palestër, një sauna infra të kuqe, dy kate të tëra për argëtim dhe një kuzhinë të pajisur mirë me porosi. 

Shtëpia u ndërtua fillimisht në 1844 nga ndërtuesi William Holme Twentyman, dhe pronari i parë i pronës ishte Daniel Francis, një manjat diamanti i cili ishte drejtor dhe aksioner i argjendarisë De Beers. 

Më shumë fotografi:

 

 

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here