Patate të skuqura falas të premteve në McDonald’s

Për të gjithë miqtë tanë të Diasporës që adhurojnë McDonald’s kemi një lajm të mirë: çdo të premte deri në fund të 2023 mund të merrni një porosi falas me patate të skuqura.

Oferta “Free Fries Friday” do të zgjasë deri më 29 dhjetor 2023.

Për të marrë racionin e mesëm falas të patateve të skuqura, ju do të duhet të shkarkoni aplikacionin celular të McDonald’s dhe të krijoni një llogari.

Të premten, do të duhet të bëni një blerje në aplikacion me vlerë minimale prej 1 dollarë.

Oferta është e kufizuar në një herë në ditë dhe nëse përfitoni nga oferta falas e patateve të skuqura, nuk do të mund të përdorni asnjë nga ofertat e tjera të disponueshme në aplikacion atë ditë.

Megazinxhiri i ushqimit të shpejtë nuk është i panjohur për t’u dhënë ushqim falas fansave besnikë.

Në korrik, McDonald’s dhuroi patate të skuqura falas për nder të Ditës Kombëtare të Patateve të Skuqura dhe në janar u ofroi klientëve një kuti McNuggets me gjashtë pjesë falas për të festuar 40 vjetorin e produktit.

Muajin e kaluar, kompania gjithashtu u ofroi fansave një cheeseburger të dyfishtë për vetëm 50 cent kur ata porosisnin ekskluzivisht përmes aplikacionit McDonald’s.

Kompania ka mbi 38,000 restorante në të gjithë botën – me rreth 13,500 të vendosura në SHBA.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here