Protesta e opozitës, momenti kur Berisha qëllohet me grusht

Sapo kishte nisur marshimi i opozitës drejt podiumit, një protestues ka goditur me grusht në fytyrë liderin demokrat, Sali Berisha. 
 
G. Sh., 31 vjeç, banues në Tiranë, u neutralizua nga badigardët dhe qytetarët prezentë gjatë incidentit. 
 
Autori është shoqëruar drejt Komisariatit Nr. 1. 
 
Nuk dihet ende motivacioni i goditjes. 
Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here