Protesta e studentëve. Ja disa nga pankartat sot.

Studentët vazhduan protestën e tyre edhe sot në 8 Dhjetor, Ditën e Rinisë. Ata u mblodhën në sheshin Nënë Tereza në orën 9:30 dhe marshuan në drejtim të Ministrisë së Arsimit.
Me pankarta në duar ata kërkuan pëgjysmimi e tarifave, biblioteka, vetting të pedagogëve dhe denoncuan disa pedagogë të korruptuar.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here