Protesta masive e opozitës.

Prej tre orësh vazhdon në Tiranë protesta masive e opozitës.
Sulmi i protestuesve ndaj godinës së kryeministrisë ka marë si përgjigje gaz lotsjellës dhe ujë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here