Shtëpia e re e Meghan dhe Harry i tejkalon pretendimet modeste të Princeshës

Rezidenca e re luksoze prej 14.7 milion USD, e blerë nga Princ Harry dhe Meghan Markle përmban një librari luksoze, kinema dhe spa, si dhe nëntë dhoma gjumi dhe 16 banjo.

Prona ka një sipërfaqe prej 1672 m2 truall në Montecito dhe është karshi Oprah Winfrey dhe Ellen DeGeneres. Rezidenca dhe gjithë territori përreth saj është tërësisht e mbuluar dhe izoluar për fotografët. Ka një shtëpi mysafirësh, fushë tenisi dhe pishinë. 

Më poshtë fotot e marra në rrjet.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here