22.5 C
Tirana, AL
Tuesday, July 23, 2024
Kreu Etiketimet #adoleshente

Etiketim: #adoleshente

10 hapa për të zotëruar artin e bisedave të vogla (dhe...

Uh. Bisedat e shkurtra. Edhe vetëm mendimi për të më ngjall një lloj ankthi. Nëse jeni si unë, një qenie njerëzore normale që flet pak,...

Meta po kufizon më tej se si reklamuesit në platformat e...

Duke filluar nga muaji i ardhshëm, kompania po heq mundësinë e reklamuesve për të synuar përdoruesit nën 18 vjeç në Facebook dhe Instagram sipas...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!