29.5 C
Tirana, AL
Wednesday, September 27, 2023
Kreu Etiketimet #airalbania

Etiketim: #airalbania

Air Albania dhe Fakulteti i Ekonomisë UT, marrëveshje bashkëpunimi me fokus...

Fakulteti i Ekonomisë në Universitetin e Tiranës është një nga strukturat akademike e njohur për bashkëpunimin me bizneset në Shqipëri në përfitim të afrimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!