30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #airbnb

Etiketim: #airbnb

Tre mënyra të thjeshta për të gjetur kamera të fshehta në...

Gati 60% e amerikanëve thanë se ishin të shqetësuar për kamerat e fshehta në shtëpitë e Airbnb në 2019. Dhe 11% e qiramarrësve të shtëpive...

Rezervimet kanë ndihmuar në krijimin e një ndjenje solidariteti

Sandra Brown, e cila e inicioi lëvizjen, thotë se përvoja e ka ndihmuar atë të ndihet më e përfshirë në Ukrainë përtej lajmeve, duke...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!