21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #aksidentale

Etiketim: #aksidentale

Pamje nga sateliti mbi zjarret në Tokë gjatë 20 viteve të...

Zjarri është një pjesë e përsëritur e natyrës. Kohët e fundit, ne po shikojmë sesi ato janë shtuar. Kjo për shkak dhe të informimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!