34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #alzheimer

Etiketim: #alzheimer

Studimi zbulon dy mënyra të reja se si mund të zvogëlojmë...

Mbajtja e një diete të ekuilibruar, kalimi i kohës me të dashurit dhe ushtrimet e shumta janë të gjitha mënyra të njohura për të...

Viagra mund të jetë një trajtim i fuqishëm në luftën kundër...

Viagra mund të jetë në gjendje të mbrojë njerëzit nga sëmundja e Alzheimerit, sugjeron një studim i ri. Ilaçi, i njohur gjithashtu me emrin e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!