27.5 C
Tirana, AL
Wednesday, June 19, 2024
Kreu Etiketimet #art

Etiketim: #art

Friedrich Nietzsche: Si arti mund t’ju ndihmojë të rriteni si person?

Për Nietzsche-n, një vepër e madhe arti ose mund të mbulojë tmerrin e realitetit ose – më mirë akoma – mund të na ndihmojë...

Qindra Nudistë pozojnë në një vepër arti në Detin e Vdekur

Qindra njerëz të veshur vetëm me bojë të bardhë të trupit kanë ecur nëpër një hapësirë të ashpër të shkretëtirës pranë Detit të Vdekur,...

Kush e ka ngritur më bukur murin, Robert Aliaj apo Pink...

Koncepti i ngritjes së murit rishfaqet dhe nga poligloti shqiptar. Në 3 Qershor, në një kronikë të Ora News, prezantohet një krijim i ri...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!