21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #automjete

Etiketim: #automjete

Si lufta e Rusisë po shkurton prodhimin global të automjeteve

Pushtimi rus i Ukrainës ka bërë që ekspertët e industrisë së automobilave të ulin parashikimet e prodhimit dhe shitjeve për dy vitet e ardhshme....

Ndryshime në procedurën e shitjes së automjetit. Ja të rejat.

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor në Shqipëri deklaron se tani shitblerja e mjetit mund të bëhet direkt në sportelet e DPSHTRR...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!