26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #bbc

Etiketim: #bbc

Kryeministri i Kosovës kundërshton vendosjen e modelit të Bosnje Hercegovinës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se nuk do të lejojë “boshnjakizimin” e Kosovës, në një intervistë për BBC të martën në emisionin...

Bimët dhe lulet shqiptare të preferuarat për produkte kozmetike

BBC Travel ka hapur një rubrikë me titullin 50 Arsyet për ta Dashur Botën në 2021, përmes frymëzimit të zërave të njohur si dhe...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!