33.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #diete

Etiketim: #diete

6 ushqime që po shkatërrojnë hormonet dhe lëkurën tuaj

Gjatë viteve të adoleshencës, nuk është e pazakontë që si vajzat ashtu edhe djemtë të luftojnë me aknet. Megjithatë, kjo nuk ndodh vetëm në...

Një guidë fillestarësh për dietën KETO me zj. K. – Dieta...

Pra, siç ju premtova, përgjatë kësaj kohe do flasim për dietën ketogjenike dhe benefitet e saj. Sot do fokusohemi tek tipet e dietës ketogjenike dhe...

Si ushqehej Ajnshtajni? Brenda dietës së fizikantit të famshëm

A ishte Ajnshtajni gjeni për shkak të dietës së tij ushqimore? Le ta zbulojmë së bashku më poshtë.    Albert Ajnshtajni ka disa shprehje të famshme. Njëra...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!