26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #dollar

Etiketim: #dollar

Çfarë do të thotë një dollar i fortë për pjesën tjetër...

Dollari amerikan është më i fortë se sa ka qenë në dekada dhe efektet e rritjes së tij të shpejtë po jehojnë në të...

Euro mund të bjerë poshtë dollarit

Euro arriti barazinë një-me-një me dollarin të martën për herë të parë që nga viti 2002, kur monedha e përbashkët ishte ende në fillimet...

Euro dhe dollari amerikan janë barazuar për herë të parë në...

Për herë të parë në 20 vjet, kursi i këmbimit midis euros dhe dollarit amerikan ka arritur barazinë -- që do të thotë se...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!