25.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #fakteinteresante

Etiketim: #fakteinteresante

6 fakte surprizuese rreth Covid-19.

Në janar 2020, shkencëtarët njoftuan se një koronavirus i ri, SARS-CoV-2, ishte përgjegjës për shpërthimin e sëmundjes së frymëmarrjes dhe pneumonisë në Wuhan, Kinë....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!