29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #gjyq

Etiketim: #gjyq

Juria mbështet Johnny Depp, e shpërblen me 15 milionë dollarë

Johnny Depp fitoi çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard të mërkurën dhe juria i dha atij 15 milionë dollarë dëmshpërblim. Depp iu...

Pse gjenerata Z po mbështet Johnny Depp dhe po fyen Amber...

Keni dëgjuar për gjyqin e famshëm mes aktorëve të Hollywood Johnny Depp dhe Amber Heard? Një ushtri fanatike e fansave të rinj të Depp...

Gjykata e BE-së refuzon ankesën e Google kundër gjobës antitrust prej...

Gjykata e Përgjithshme e BE-së la në fuqi një gjobë prej 2.42 miliardë eurosh të vendosur nga Komisioni ndaj Google në 2017 për abuzim...

Italia fillon gjyqin e madh ndaj mafias “Ndrangeta”

Një gjykatë italiane ka dënuar 70 anëtarë të grupit të fuqishëm mafioz, Ndrangheta, në fazën e parë të gjyqit më të madh mafioz në...

Donald Trump padit Teknologjitë

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është duke ngritur një proces gjyqësor kundër Facebook, Twitter dhe Google. Nga kampi i tij i golfit në Bedminster, New...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!