35.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #gripiketo

Etiketim: #gripiketo

Një guidë fillestarësh për dietën KETO – Çfarë është ketoza?

Ketoza është një gjendje metabolike tërësisht normale, ku trupi djeg yndyrnat, në vend të glukozës. Arritja dhe mbajtja e ketozës për një kohë të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!