21.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #harresa

Etiketim: #harresa

Pse të gjithë po harrojmë gjërat tani?

Momente të shkurtra dhe të përkohshme harrese po na ndodhin më shpesh këto ditë, thonë ekspertët e kujtesës. Grant Shields po zhvillonte një seminar me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!