31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #hawai

Etiketim: #hawai

Hawai po rimodelon ekonominë pas pandemisë duke u bazuar në turizmin...

Hawai si çdo destinacion tjetër turistik i pati sfidat e saj gjatë pandemisë. Viti 2020 ishte një vit plot të papritura dhe më një...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!