30.5 C
Tirana, AL
Thursday, September 21, 2023
Kreu Etiketimet #infermjere

Etiketim: #infermjere

Infermierja në Mbretërinë e Bashkuar merr dënim të përjetshëm për vrasjen...

Zonja Letby u dënua javën e kaluar për vrasjen e shtatë foshnjave dhe përpjekjen për të vrarë gjashtë të tjerë, duke e bërë atë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!