29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #inflamacion

Etiketim: #inflamacion

Ndotja e ajrit ndikon në inflamacionin e trurit dhe cilësinë e...

Ndotja e ajrit shkakton inflamacion të trurit te minjtë meshkuj, gjë që redukton numrin e spermës dhe fertilitetin. Kjo ishte gjetje e një studimi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!