33.5 C
Tirana, AL
Friday, July 12, 2024
Kreu Etiketimet #iphone

Etiketim: #iphone

Çaktivizoni iMessage për të mbrojtur të dhënat tuaja nga hakerat

Trust Wallet po bën thirrje për përdoruesit e pajisjeve Apple të çaktivizojnë iMessage, duke u bazuar në "informacione të besueshme" për një sulm zero-ditësh...

Përdoruesit e iPhone më në fund mund të çaktivizojnë të gjitha...

Nëse jeni përdorues i iPhone dhe jeni të "ngopur" duke parë reklama të vazhdueshme, atëherë ky mund të jetë një nga artikujt më të...

Lançimi Apple 2022: Nga iPhone 14 në AirPods Pro 2, çfarë...

Ngjarja e lançimit të Apple 2022 do të shfaqë zbulimin e pajisjeve të ndryshme së bashku me iPhone 14 të mërkurën, më 7 shtator,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!