33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #javepune

Etiketim: #javepune

Greqia prezanton javën e punës 6-ditore

Ndërkohë që diskutimet në botë janë nëse java e punës nga 5 ditë duhet të kthehet në 4 ditë pune, Greqia vendos të shkojë...

Projekti pilot global 4-ditor i javës së punës ishte një sukses...

Vendimi është marrë: Një javë pune katër-ditore është e mirë për biznesin. Pas gjashtë muajsh, shumica e 33 kompanive dhe 903 punëtorëve që provojnë orarin,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!