21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #klime

Etiketim: #klime

Nathaniel Bullard: Tronditja e së vjetrës, premtimi i së resë

Me pushtimin e Ukrainës nga Rusia, lidhjet midis energjisë, klimës, tregtisë, politikës dhe konfliktit nuk kanë qenë kurrë më të dukshme. "Po e shkruaj këtë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!