24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #konference #media

Etiketim: #konference #media

Nё Tiranё njё konferencё ndёrkombёtare pёr median.

Nё Tiranё vazhdon punimet konferenca ndёrkombёtare mbi median, me temё: “Tё mendosh jashtё kornizave: mё shumё pёrfitueshmёri dhe transparencё nё tregun e medias”. Konferenca...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!