31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #kriza

Etiketim: #kriza

Inflacioni: Arsyet pse kostot e jetesës po rriten globalisht

Në të gjithë botën janë vënë re rritje çmimesh dhe rritje e shpejtë e një inflacioni global. Viti 2020 influencoi ekonomikisht në të gjithë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!