23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #kurskembimi

Etiketim: #kurskembimi

Euro bie nën 1 dollar – Çfarë do të thotë kjo...

Rënia e monedhës së përbashkët do të nxisë inflacion edhe më të shpejtë. Banka Qendrore Evropiane duhet ta mbrojë këtë me një shtrëngim më...

Euro mund të bjerë poshtë dollarit

Euro arriti barazinë një-me-një me dollarin të martën për herë të parë që nga viti 2002, kur monedha e përbashkët ishte ende në fillimet...

Euro dhe dollari amerikan janë barazuar për herë të parë në...

Për herë të parë në 20 vjet, kursi i këmbimit midis euros dhe dollarit amerikan ka arritur barazinë -- që do të thotë se...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!