26.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #makeup

Etiketim: #makeup

Kujt i ka vënë 10 Fjodora Fjora?

Gazetarja Fjodora Fjora është parë në rrjetet sociale duke ngritur notën 10. U bëmë kuriozë se kush e ka merituar këtë vlerësim të lartë...

Kompleksoheni pa make up? Ja si duken VIP-at botërorë pa make-up.

Shpesh na duket vetja në formë të papërshtatshme dhe make up na shpëton përballë të tjerëve. Fotot në rrjetet sociale, me njerëz të bukur,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!