Kompleksoheni pa make up? Ja si duken VIP-at botërorë pa make-up.

Shpesh na duket vetja në formë të papërshtatshme dhe make up na shpëton përballë të tjerëve. Fotot në rrjetet sociale, me njerëz të bukur, na kompleksojnë. Por, shikoni se si është e vërteta për disa VIP-a që i shohim shpesh në formë të përkyer. Fotot e filtruara dhe tualeti i ekranit i ka transformuar disa nga VIP-at e show-bizit nga origjinaliteti i tyre. Ja si duken me truke dhe pa stukimet artistike.

  1. Katy Perry

2.  Demi Lovato

3. Jessica Alba

  1. Cardi B

5. Kylie Jenner

6. Lady Gaga

7. Sharon Stone

8. Nicki Minaj

  1. Tyra Banks

Si ju duken? /mendimi.al

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here