19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #makina

Etiketim: #makina

10 këshillat më të mira për kursimin e karburantit që çdo...

Me rritjen e çmimeve të naftës së papërpunuar dhe me gjasat e kostove të larta të karburantit, provoni këto masa të thjeshta por efektive...

Evropa synon të heqë plotësisht nga qarkullimi makinat me benzinë dhe...

Bashkimi Evropian ka njoftuar planet e tij për t'i dhënë fund shitjes së automjeteve që ndotin ambjentin deri në vitin 2035. Ky qëllim ambicioz...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!