19.5 C
Tirana, AL
Sunday, October 17, 2021
Kreu Etiketimet #meksike

Etiketim: #meksike

Tërmet i fuqishëm pranë Acapulco të Meksikës

Një tërmet i fuqishëm goditi territore pranë qytetit turistik të Paqësorit Acapulko të martën në mbrëmje, duke vrarë të paktën një person dhe duke...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!