21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #mjeksi

Etiketim: #mjeksi

Ky robot i ngjashëm me gjarprin rrëshqet në mushkëri dhe mund...

Ndonëse ende një prototip, roboti mund të arrijë në skutat e brendshme të trupit të njeriut me pak ndërhyrje, një detyrë që ka frustruar...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!