18.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #netflix

Etiketim: #netflix

Brenda këtij viti, Netflix mund të prezantojë reklamat dhe të ndalojë...

Netflix mund të ofrojë paketën e tij me çmim më të ulët dhe të mbështetur nga reklamat që në fillim të këtij viti, tha një...

Netflix vlerëson se 100 milionë familje po ndajnë fjalëkalimet

Netflix, kompania më e madhe në botë e videove të transmetimit, paralajmëroi një goditje globale për ndarjen e fjalëkalimeve. Duket si një paralajmërim serioz...

Efekti Netflix. Si u bë mbretëresha e shahut e famshme?

Një nga inovacionet në industrinë e filmave ka qënë kompania Netflix. Edhe pse tradita për të parë një film të ri, është akoma me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!