23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #norvegji

Etiketim: #norvegji

“Vikingu” që vret nëpër rrugët e Norvegjisë

Në një qytet të vogël norvegjez, një burrë i armatosur me një hark dhe shigjeta sulmoi qytetarët që po bënin pazar në një supermarket,...

Meteori mrekullon Norvegjinë duke ndriçuar qiellin e natës

Norvegjezët janë mahnitur të dielën nga një meteor që ndriçoi qiellin e natës në jug-lindje të vendit. Banorët që dëshmuan dukurinë u zgjuan me...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!