24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #online

Etiketim: #online

Paligjshmëria si online dhe offline duhet të jetë e njëjtë. Rregullatorët...

Ministrat e BE-së ranë dakord për pozicionin e tyre për një Akt të Shërbimeve Dixhitale të enjten, i cili do të rregullonte platformat e...

Linja fluturimesh dhe disa banka ndërkombëtare pësojnë ndërprerje të shërbimeve online

Bankat e mëdha dhe linjat ajrore u goditën nga një ndërprerje e re globale në internet të enjten e 17 qershorit sipas burimeve të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!