23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #Pentagon

Etiketim: #Pentagon

Vonesa e raketave hipersonike e vendos SHBA-në mbrapa Rusisë dhe Kinës

Arma e parë hipersonike e SHBA-së do të shtyhet me një vit, sipas një plani të ri, edhe pse ligjvënësit protestojnë se Pentagoni ka...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!