19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #pozitivitet

Etiketim: #pozitivitet

7 mënyra se si shkenca vërteton se vajtja herët në shtrat...

Sipërmarrësit e lodhur duhet të dëgjojnë shkencën dhe të shkojnë në shtrat. Ju ndoshta jeni njohur me thënien e vjetër të Ben Franklin-it: “Vajtja herët...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!