34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #president

Etiketim: #president

Protestuesit hyjnë në pallatin presidencial në Sri Lanka dhe kridhen në...

Protestuesit në Sri Lanka hynë në pallatin presidencial sot, pas disa ditësh kërkese intensive që ai të tërhiqej. Qindra protestues hynë në ambjentet e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!