23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #reklama

Etiketim: #reklama

Reklamat e sytjenave sportive të Adidas janë të ndaluara për shkak...

Imazhet e gjinjve të dhjetëra femrave me ngjyra, forma dhe madhësi të ndryshme lëkure në një format rrjetë u shfaqën në një tweet dhe...

Brenda këtij viti, Netflix mund të prezantojë reklamat dhe të ndalojë...

Netflix mund të ofrojë paketën e tij me çmim më të ulët dhe të mbështetur nga reklamat që në fillim të këtij viti, tha një...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!