21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #rrezik

Etiketim: #rrezik

Një stuhi diellore po vjen. Sa rrezik ka për ne?

A do të fshijë infrastrukturën tonë të internetit stuhia e ardhshme diellore? Toka do të përjetojë një stuhi diellore të enjten dhe të premten, një...

Rreziku radioaktiv Çernobili i dytë: Ukraina Lindore kërcënohet me katastrofë radioaktive

Minierat e braktisura në Ukrainën lindore po mbushen me ujë me ritme “alarmante”, sipas një studimi të ri që ka shkaktuar frikën e një...

Shpërthen inceneratori në Gjermani. Zyrtarët gjermanë deklarojnë “rrezik ekstrem”

Një shpërthim i rëndë ka ndodhur në një fabrikë të djegies së mbeturinave në Leverkusen, Gjermani, duke lëshuar tym toksik që ngrihet mbi qytet....

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!