21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #satelite

Etiketim: #satelite

Qeveria premton të luftojë krimin dhe drogën me satelitë dhe dron

Kryeministri Rama dje prezantoi përpara Policisë së Shtetit, një nga projektet e tij të fundit të monitorimit të territorit shqiptar me dron dhe satelit. Këto...

Shqipëria dhe 2 satelitë në hapësirë në 2022

Kohët e fundit Kryeministri Rama ka deklaruar në mediat shqiptare, për bashkëpunim me SpaceX me bazë në Kaliforni, dhe që sateliti Albania 1 do...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!