31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #shkolla

Etiketim: #shkolla

Shkollat po përballen me mungesën e mësuesve

Distriktet e shkollave rurale të Teksasit po kalojnë në javë katërditore këtë vjeshtë për shkak të mungesës së personelit. Florida po u kërkon veteranëve...

Librat e matematikës zemërojnë Kinën prej imazheve “të shëmtuara, seksualisht sugjestive,...

Kina ka urdhëruar një rishikim mbarëkombëtar të teksteve shkollore pasi ilustrimet e konsideruara të shëmtuara, sugjestive seksuale dhe fshehtas pro-amerikane shkaktuan bujë publike. Lajmi ka...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!